Трактори LOVOL для кожного господарства України!
telephone (2)Created using Figma
VectorCreated using Figma
Kyivstar_2015_logo_-_BrandmarkCreated using Figma
м. Київ, вул. 1-го Травня, 1А
Замовити дзвінок

Сервіс

ТОВ «Фотон-Україна» дотримується принципу, що високий рівень сервісу - важлива складова у справі поставки техніки на ринок України. Де б не працювала техніка реалізована нашою компанією, вона всюди забезпечується професійним сервісом. Ми прагнемо повністю задовольнити вимоги наших споживачів. Спираючись на їх думку і пропозиції, а також на світовий досвід, постійно працюємо над вдосконаленням своєї системи сервісного обслуговування, підвищуємо рівень її розвитку. Наші споживачі можуть бути впевнені, що протягом усього часу експлуатації техніки, ТОВ «Фотон-Україна», готові підтримувати її працездатний стан. Перед реалізацією техніки споживачеві проводиться передпродажна підготовка, перевіряється працездатність машин відповідно до керівництва по експлуатації, проводиться інструктаж механізаторів за правилами її експлуатації, обслуговування та зберігання.

Одним з головних принципів компанії є надання споживачеві послуг по сервісу та гарантійному ремонту за місцем знаходження техніки. У зв'язку з цим сервісні бригади ТОВ «Фотон-Україна» оснащені необхідним технологічним обладнанням, оснащенням та інструментом, автотранспортом для проведення робіт різних видів складності, тестування і діагностики (в тому числі комп'ютерної) гідравлічних, електричних систем, систем кондиціонування повітря.
ТОВ «Фотон-Україна» використовує тільки оригінальні запчастини, необхідні для проведення сервісного, гарантійного та післягарантійного обслуговування техніки. На власних складах компанії, розташованих в регіонах України, знаходяться асортимент запасних частин, який налічує понад 10 000 найменувань. Ми пропонуємо зручність у виборі і придбанні, а також гарантію якості від заводів-виробників.
При проведенні планового обслуговування, гарантійного та післягарантійного ремонту, нашими фахівцями використовуються виключно високоякісні масла і витратні матеріали, рекомендовані виробниками техніки.

З питань сервісного обслуговування необхідно звертатися на обслуговуючий Вас сервісний центр, який в найкоротший термін ухвалить кваліфіковане рішення.
Крім обслуговуючого сервісного центру Ви можете звернутися в центральну сервісну службу ТОВ «Фотон-Україна» скориставшись електронною адресою office@foton-ukraine.com або наступними номерами телефонів і факсів: (044) 390-56-58; (050) 448-55-01

Замовити дзвінок